Červenec 2008

ZÁVĚŤ

29. července 2008 v 14:00 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
Milá děcka,
dnes jsem měla k obědu houby (mnou nasbírané, takže za nic neručim) a tudíž jsem se rozhodla k podstatné věci: napíšu závěť, protože si fakt nejsem jistá, co sem jedla :D
  • Všechen svůj majetek (bože to zní tak hezky) odkazuji Abdulovi Muharádžímu z Grónska
  • Svoje finance odkazuji SPOO (spolku pro ochanu oFFcí), tudíž vám hoši připadne tech mejch 15,50 + 1 libra + 1 € 50 centů
no a víc toho nemam.
chci nechat zpopelnit, protože mi přijde nechutný se nechat sežrat červama. děkuji všem.

(applause)

+ něco z mé tvposlední tvorby aby na mě nebylo zapomenuto :D
PS: ted nevim jestli dneska umřu po houbách nebo vedrem
jdu na Gilmorky, když smrt tak důstojná

BREKEKE (to je tak když má člověk nouzi o fantazii, aby napsal pořádnej titulek článku s řetězákem)

26. července 2008 v 20:30 | p€ťulee |  Ω...ř€t€z@ky
1. tvoje jméno? peťulkááááááááááááááá maminčiná
2. nick jméno? p€ťulee

NA FOTKÁCH

26. července 2008 v 20:06 | p€ťulee |  Ω...f0tky
pár fotek, ani jedna není současná
nejnovější je ta s palestinou ale taky je kotel stará :-D nejlepčí je ta poslední, nějak mi asi vypadlo z hlavy, že mě někdo fotil.. ehm (byl maturitni ples no :D)

TRÁPÍ MĚ, TRÁPÍ..

23. července 2008 v 21:52 | p€ťulee
nevim jestli tomu tak můžu říct, ale NESPAVOST.
celý odpoledne jsem utahaná, ale spát nejdu, protože bych pak večer neusla. JENŽE! mi to je prd platný :D do postele zalehnu po jedenáctý ("stejně jana jako jan, pochodujte do hajan"..och, malý bíbr) usnu až dlouho po půlnoci. sem si jednou řikala, že by mi třeba pomohlo KAFE. v americkejch filmech to VŽDYCKY pomůže. to jen vydíte jak se na obrazovce schází celá rodina (ženský samosřejmě namalovaný obličeje na ksichtu) a dávaj si uprostřed noci všichni kafe, protože nemůžou spát. (mam pořád před očima jednu scénu z Dallasu, kdy Boby a jeho brácha pijou kafe v naprosto rozsvícenym domě uprostřed noci :D z nich by měl ČEZ radost..)
nevim jestli by to pomohlo.
včera jsem se snažila sama sebe unavit četbou Dekameronu, ale ani po 40 stránkách to nezabralo :D asi moje postel narušuje moje čakry (na to nevěřim ale nemam to na co svíst :D), takže vždycky když přijdu k posteli, okamžitě se mi nechce spát. nechápu to.
asi budu muset zkusit to kafe..
________________
mimochodem sexanskej obrázek, že? fotila jsem záchody na Ypsilonce za Libercem. doprovázela jsem Gábinu na golfovej trénink. teď už vím, že nikdy nebudu golfistou, princeznou, kosmonautem, listonošem, farmaceutem (i kdy kdo ví... :-D, třeba se ve mě probudí moje skryté předpoklady pro tohle povolání), architektem (i když to mi připadá nejreálnější...), pilotem triskáče a další pro mě nereálně představy.
ted mě tak napadlo - čim já do prdele budu :D:D

DESIGN 0.5

23. července 2008 v 21:24 | p€ťulee |  Ω...býv@l€ đ€signy
NÁZEV
censored (nečekaně :D)

DOBA POUŽÍVÁNÍ
od: 3.5.2008
do: 23.7.2008

SPOKOJENOST
98%
NÁHLED


LOL

19. července 2008 v 22:56 | p€ťulee |  Ω...sr@nđy k0p€c

nemám slov :D:D:D:D

MŮJ DRAHÝ SYNU..

19. července 2008 v 12:21 | p€ťulee |  Ω...sr@nđy k0p€c
Můj drahý synu...

Píšu pomalu protože vím, že neumíš rychle číst. Už nebydlíme tam, kde jsme bydleli. Tvůj otec četl, že nejvíc dopravních nehod se stane v 20 kilometrovém okruhu od bydliště, proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat číslo domu, protože předešlí obyvatelé ho odmontovali a vzali s sebou,aby si nemuseli měnit adresu. Všechno je velmi pěkné v novém domě. I pračku máme, i když nějak nefunguje. Vložila jsem do ní šaty, zatáhla jsem za provázek a od té doby jsem ty šaty neviděla. Ale není to špatné.

NIKDY VÍC (pokolikátý už..?)

18. července 2008 v 20:58 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
Včera, jela jsem ke gábině do turnova (to víte, velkoměto :D) , měly sme jít do kina, ale minuly jsme ho velikým obloukem.přitom dávali takovej trhák, o kterej určitě nikdo z vás nechce přijít. Indiana Jones.oh, mé srdce začne vždy prudce bít už jen při vyslovení toho udatného jména...
shrnu to asi takhle:


akorát bych upravila začátek písničky na
"rozená v červenci z pěti naskutečně velkejch mastnejch semínek .."

sice to trochu rytmicky nevychází, ae tady nejde o rytmus :D

v značně povzneseném stavu, jsme všichni jak debilové přelejzali nějakou bránu (dneska ráno jsme okolo ní šli, nechápu jak jsem přes ní mohla lízt..dvakrát). ještě chvíli předtim jsem dělala společnost odpadkovému koši - ne že by na lavičce, která stála hned vedle, nebylo místo, ale když má člověk pocit, že nemá nohy, ale přitom je vidí, tak se ani nemůže pořádně přesunou na nějakou lavičku bez opěradla.


"ty vole, ty lavička nemá opěradlo"
"no dyt ne"
"ale já se o něj celou dobu opíral"


bylo to brutální. nechápu to. pak jsem pár lidem psala na ICQ, moc se omlouvám, ale rozená v dubnu z malého semínka,...

SAMÉ ZELÉČKO

13. července 2008 v 22:35 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
nejvic prokaleny prazdniny tohleto. :-D

pátek

v našem velkoměstě se konala ta úžasná diskotéka. nebudu to tu rozmazávat, ale s luckou sme se na půl hodiny zdejchly (musim říct, že ta půlhodina byla zlá :D) a po návratu nám nějaká vostrá blondýnka u vstupu vyhrožovala, že nás zabije... ... (no dál u to nebudu rozmazávat :D)
...mam v PC 42 virů a vypršel mi antivirák takže mi to tu furt bliká :-D na posrání..

sobota - svijanské slavnosti piva (svijanský újezd)

s bárou, renčou a hanskem sme vyrazili na tuhle nejvíc hustou ekšn. tam se k nám přidal ještě michal a vilík (teda ludvík, ale koho to zajímá.. :D). ludva tam mrtě lidem ukazoval jak si na zadku nechal opálit smajlíka, nejlepší bylo, když si uprostřed davu začal stahovat kalhoty..
nejvíc mě dostalo vystoupení kapely KRUCIPÜSK, opět (!!!) zážitek jak prase. byla jsem na třech jejich koncertech, ale tady bylo zaručeně (bohužel) nejvíc lidí. pracně jsem táhla renču za ruku na místo, ze kterýho by bylo alespon vidět do prostřed pódia. v jednu chvíli jsme se nenápadně připojili za chlapa, kterej nes pivo a všichni mu uhýbali z cesty a tak jsem ohromně dělali že patříme k němu a cpali se tou mezerou, kterou mu uvolnili, co nejvíc dopředu. v jednu dobu jsem se tam začala dusit, zapomněla jsem u jedný písničky dýchat :D
  • timhle článkem zároveň zdravim renouše, báru, hanska, jeho bráchu, ludvu, frantu, kamila, standu a v neposlední řadě taky vaška (huehe :D). a ještě buldoka, skautíka, DJMarthina, kapinaye a jejich kámoše s dvěma pivama a lidi ze stánku s asijskym občerstvením :D byli jste nejlepčí
prostě nejlepší mazec, kdybych to tu měla rozmazávat do deatilů, tak bych tady zapustila asi kořeny nebo já nevim jako :D bude stačit fotka..

VEGÁČ

11. července 2008 v 12:51 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
Pekelná flákárna!
rodina včera odjela a já jsem zjistila, že v lednici máme jednu okurku, tatarku, kečup, kyselý okurky a jogurt, kterej jsem kupovala už někde v květnu.. v mrazáku byly hranolky.
takže jsem celej den jedla hranolky s okurkou :-D večer jsem teda ještě našla chleba a asi dvě stoletý housky a krapet marmelády, takže jsem zas tak moc netrpěla. nejhorší nebylo to, že sem neměla co žrát, ale to, že jsem neměla KAFE! kofeinový závislák..

pěkná kytička, že? taky ji fotila lůca, pouze sem upravovala :-D
večer je tady u nás v našem obr velkoměstě prej nějaký disko nebo co :-D si to předastavte.. TADY! to tam pujdeme omrknout, já diskant od pohledu tam vlítnu. ted si asi pujdu válet šunky před televizi (včera sem mimochodem do dvou do rána koukala na Madagaskar :-D)
sem našla v PC jednu písničku, mě se líbí, taková na pohodu celkem, kytarovka noooo..od Nohavici - mladičká básniřka <3


ZAČÁTEK KONCE

9. července 2008 v 18:28 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
Dneska jsem relativně poprvé pořádně doma od začátku prázdnin..
V pondělí jsem měla nastoupit na brigádu /ohromně bysme trhaly třešně někde támhle bůh ví kde, neklaplo to, sesral se odbratel (copak nikdo neměl chut na třešně????). místo toho jsem jela k báře, vynahradit si tu ohromnou ztrátu. její táta nabídnul řešení - mohly jsme prohrabávat zahradu a vybírat šutry. lačný po penězích sme mu to odkejvaly (bože jak sou lidi blbý).
4 hodiny sme se sraly s nějakej PITOMEJMA a MALEJMA a VŠUDYPŘÍTOMNEJMA kamenama. neskutečně mě vytočilo to, že sme dostaly "jen" dvě stovky. nechápu to. byla jsem naprosto zničená, jak kdyby mě někdo protáhnul pod třítunovym budlozerem.
ale naštěstí! zitra moje úžasné rodičovstvo odjíždí na dovolenou (klidně by mohli už dneska..) bohužel mi zakázali doma pořádat technopárty (no představte si czech tek u nás za domem..) a podobný hlučný věci, dovolili mi pozvat nějaký lidi, aby chudáček dceruška nemusela doma trpět sama. teda jako nevim co budu dělat :D:D ale aspon tři dny tu potřebuju bejt sama. 3. uááá. asi mi věřej nebo co :D mmm.. už vidim jak se za 14 dní vrátěj a tady jen spáleniště a kousek od něj postavenej stan. až moc reálná představa na to aby byla vtipná :D
zítra odpoledne začne začátek konce..
vytiskla sem si nějaký fotky.. jdu s nima něco províst at jsou použitelný.
PS: začínám se těšit na září. za prvé škola (já to nechápu :D) a za druhé německo

BRÁCHA SKŘÍŽIL PROSTŘEDNÍČKY..

1. července 2008 v 17:11 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
.. a pravil..
"Já vim, co to znamená - čůrák úplně maximální"
se činil hošan. pěkný, ted dochodil první třídu :D