SAMÉ ZELÉČKO

13. července 2008 v 22:35 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
nejvic prokaleny prazdniny tohleto. :-D

pátek

v našem velkoměstě se konala ta úžasná diskotéka. nebudu to tu rozmazávat, ale s luckou sme se na půl hodiny zdejchly (musim říct, že ta půlhodina byla zlá :D) a po návratu nám nějaká vostrá blondýnka u vstupu vyhrožovala, že nás zabije... ... (no dál u to nebudu rozmazávat :D)
...mam v PC 42 virů a vypršel mi antivirák takže mi to tu furt bliká :-D na posrání..

sobota - svijanské slavnosti piva (svijanský újezd)

s bárou, renčou a hanskem sme vyrazili na tuhle nejvíc hustou ekšn. tam se k nám přidal ještě michal a vilík (teda ludvík, ale koho to zajímá.. :D). ludva tam mrtě lidem ukazoval jak si na zadku nechal opálit smajlíka, nejlepší bylo, když si uprostřed davu začal stahovat kalhoty..
nejvíc mě dostalo vystoupení kapely KRUCIPÜSK, opět (!!!) zážitek jak prase. byla jsem na třech jejich koncertech, ale tady bylo zaručeně (bohužel) nejvíc lidí. pracně jsem táhla renču za ruku na místo, ze kterýho by bylo alespon vidět do prostřed pódia. v jednu chvíli jsme se nenápadně připojili za chlapa, kterej nes pivo a všichni mu uhýbali z cesty a tak jsem ohromně dělali že patříme k němu a cpali se tou mezerou, kterou mu uvolnili, co nejvíc dopředu. v jednu dobu jsem se tam začala dusit, zapomněla jsem u jedný písničky dýchat :D
  • timhle článkem zároveň zdravim renouše, báru, hanska, jeho bráchu, ludvu, frantu, kamila, standu a v neposlední řadě taky vaška (huehe :D). a ještě buldoka, skautíka, DJMarthina, kapinaye a jejich kámoše s dvěma pivama a lidi ze stánku s asijskym občerstvením :D byli jste nejlepčí
prostě nejlepší mazec, kdybych to tu měla rozmazávat do deatilů, tak bych tady zapustila asi kořeny nebo já nevim jako :D bude stačit fotka..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama