TRÁPÍ MĚ, TRÁPÍ..

23. července 2008 v 21:52 | p€ťulee
nevim jestli tomu tak můžu říct, ale NESPAVOST.
celý odpoledne jsem utahaná, ale spát nejdu, protože bych pak večer neusla. JENŽE! mi to je prd platný :D do postele zalehnu po jedenáctý ("stejně jana jako jan, pochodujte do hajan"..och, malý bíbr) usnu až dlouho po půlnoci. sem si jednou řikala, že by mi třeba pomohlo KAFE. v americkejch filmech to VŽDYCKY pomůže. to jen vydíte jak se na obrazovce schází celá rodina (ženský samosřejmě namalovaný obličeje na ksichtu) a dávaj si uprostřed noci všichni kafe, protože nemůžou spát. (mam pořád před očima jednu scénu z Dallasu, kdy Boby a jeho brácha pijou kafe v naprosto rozsvícenym domě uprostřed noci :D z nich by měl ČEZ radost..)
nevim jestli by to pomohlo.
včera jsem se snažila sama sebe unavit četbou Dekameronu, ale ani po 40 stránkách to nezabralo :D asi moje postel narušuje moje čakry (na to nevěřim ale nemam to na co svíst :D), takže vždycky když přijdu k posteli, okamžitě se mi nechce spát. nechápu to.
asi budu muset zkusit to kafe..
________________
mimochodem sexanskej obrázek, že? fotila jsem záchody na Ypsilonce za Libercem. doprovázela jsem Gábinu na golfovej trénink. teď už vím, že nikdy nebudu golfistou, princeznou, kosmonautem, listonošem, farmaceutem (i kdy kdo ví... :-D, třeba se ve mě probudí moje skryté předpoklady pro tohle povolání), architektem (i když to mi připadá nejreálnější...), pilotem triskáče a další pro mě nereálně představy.
ted mě tak napadlo - čim já do prdele budu :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama