ZAČÁTEK KONCE

9. července 2008 v 18:28 | p€ťulee |  Ω...đ€ník
Dneska jsem relativně poprvé pořádně doma od začátku prázdnin..
V pondělí jsem měla nastoupit na brigádu /ohromně bysme trhaly třešně někde támhle bůh ví kde, neklaplo to, sesral se odbratel (copak nikdo neměl chut na třešně????). místo toho jsem jela k báře, vynahradit si tu ohromnou ztrátu. její táta nabídnul řešení - mohly jsme prohrabávat zahradu a vybírat šutry. lačný po penězích sme mu to odkejvaly (bože jak sou lidi blbý).
4 hodiny sme se sraly s nějakej PITOMEJMA a MALEJMA a VŠUDYPŘÍTOMNEJMA kamenama. neskutečně mě vytočilo to, že sme dostaly "jen" dvě stovky. nechápu to. byla jsem naprosto zničená, jak kdyby mě někdo protáhnul pod třítunovym budlozerem.
ale naštěstí! zitra moje úžasné rodičovstvo odjíždí na dovolenou (klidně by mohli už dneska..) bohužel mi zakázali doma pořádat technopárty (no představte si czech tek u nás za domem..) a podobný hlučný věci, dovolili mi pozvat nějaký lidi, aby chudáček dceruška nemusela doma trpět sama. teda jako nevim co budu dělat :D:D ale aspon tři dny tu potřebuju bejt sama. 3. uááá. asi mi věřej nebo co :D mmm.. už vidim jak se za 14 dní vrátěj a tady jen spáleniště a kousek od něj postavenej stan. až moc reálná představa na to aby byla vtipná :D
zítra odpoledne začne začátek konce..
vytiskla sem si nějaký fotky.. jdu s nima něco províst at jsou použitelný.
PS: začínám se těšit na září. za prvé škola (já to nechápu :D) a za druhé německo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama